Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

ArtPablo-Biżuteria dla Ciebie.

Niezwykła biżuteria z pasją.

ArtPablo  jest firmą rodzinną istniejącą od 2007 roku. Swoją pasję do kamieni przemieniliśmy na pracę. Naszą biżuterię wykonujmy z kamieni półszlachetnych, pereł, korala i drewna. Tworząc oryginalną  biżuterię dopasowujemy ją do indywidualnych wymagań klienta. Wszystkie produkty są dostępne od ręki, dlatego nasze zamówienia realizujemy szybko. Kupując, w sklepie internetowym ArtPablo, masz pewność, że otrzymasz produkt wykonany z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół, z najlepszych materiałów. Robiąc zakupy na kwotę 150 zł dostawa jest darmowa. Jeśli kochasz oryginalne bransoletki z kamieni zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

 

1 2 3 4

Tajemnicza moc kamieni.

Mało, który klient zdaje sobie sprawę, że biżuteria z kamieni to nie tylko piękny dodatek do stroju, ale też magiczna moc drzemiąca w nim. Wiele osób słysząc o magicznej mocy kamieni zadaje pytanie: co taki kamień może w moim życiu zmienić? Otóż bardzo dużo. Taki kamień potrafi wydobyć z każdego wszystko, co najlepsze, może nas wesprzeć w ciężkich chwilach naszego życia, jest w stanie ochronić cię przed niebezpieczeństwem i wskazać właściwą drogę. Zarówno w pracy jak i w domu moc kamieni otworzy Ci drogę do rozwoju, duchowego, emocjonalnego i intelektualnego. To zupełnie normalne, że ludzie wątpią pukając się w głowę, ale jeśli tylko spróbują czerpać z mocy kamieni, przekonają się, jaka to wspaniała energia.

Autorska biżuteria

artpablo.pl  to rodzinna firma, zajmująca się własnoręcznym wyrobem biżuterii naturalnej na indywidualne zamówienie. Powstaje z pereł, kamieni, korala, stali szlachetnej oraz drewna, co czyni ją bezpieczną dla alergików. Dzięki wykorzystaniu surowców powstałych w środowisku naturalnym skład chemiczny i budowa minerałów różnią się od siebie, a to sprawia, że po obróbce wydobywany jest ich wewnętrzny charakter i niepowtarzalny deseń. Tak naprawdę ponadczasowe piękno pochodzi z natury, a odpowiednio oprawione, będzie cieszyło oko latami. 

Projektując i tworząc osobiście każdy z wyrobów jubilerskich, dajemy gwarancję jakości oraz indywidualnego wykonania według potrzeb każdego klienta. Obróbka kamieni jest spełnieniem naszych pasji, a zadowolenie klientów daje nam siłę do dalszej pracy, dlatego wszystkie zamówienia staramy się realizować jak najszybciej i ze starannością o każdy detal. 

Autorska biżuteria dla kobiet oraz dla mężczyzn to najwyższej jakości materiały przetworzone w procesach obróbki kamieni – wybieramy je z myślą o tym, by służyła przez długie lata. Z roku na rok, praktykując to rzemiosło, wzbogacamy wieloletnie już doświadczenie, jak tworzyć biżuterię podkreślającą urodę, a także jednocześnie elegancką i praktyczną. Jubilerstwo jako sztuka daje ogromne możliwości, a my staramy się je wykorzystywać, działając w zgodzie z naturą. 

Nasza biżuteria daje możliwość bycia elegancką na co dzień – zadbaj o siebie i dodaj sobie odwagi z pomocą naszych produktów i ich potencjalnych naturalnych właściwości leczniczych.