Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Filtr produktów
  • Producent
  • Dodatki
  • Wielkość kamieni
  • Kamienie
  • Kamienie dla znaków zodiaku
  • Kolor produktu.
Szybki kontakt

729-275-869

Kontakt@artpablo.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-18:00

DLA NIEGO

1 2

Bransoletka męska niezwykła ozdoba dłoni.

Męskie bransoletki cieszą się coraz większą popularnością i z roku na rok przybywa chętnych do ich noszenia. Zazwyczaj bransoletki męskie wykonywane są z małych kulek lawy, onyksu, czarnego turmalinu, agatu, jaspisu Picasso,  lecz są odważniejsi mężczyźni, którzy lubują się w kolorowych i nieco większych bransoletkach z kamieni.  Dobór odpowiedniej bransoletki  sprawi, że mężczyzna poczuje się pewny siebie, atrakcyjny, silny i męski. Bransoletka jako dodatek  fantastycznie pasuje do zegarka.

Bransoletki męskie

Jeśli uważasz, że prawdziwy mężczyzna nie potrzebuje biżuterii, to nie do końca masz rację. Niektórzy oczywiście mogą nie czuć się komfortowo z bransoletką na nadgarstku, a inni po prostu nie znaleźli jeszcze odpowiedniego dodatku dla siebie.

W naszym sklepie internetowym znajdziesz szeroki wybór bransoletek męskich o minimalistycznych kompozycjach i w klasycznych kolorach. Czerń i biel, szarości, błękity oraz brązy – takie kolory wybraliśmy dla mężczyzn, by podkreślić ich męskość. Połączenie lawy, onyksu, hematytu czy turmalinu z drobnym dodatkiem w postaci akwamarynu, Tygrysiego Oka, howlitu lub niesamowitej Nocy Kairu to propozycje, jakie znajdziesz w kategorii męskich bransoletek. Mamy też kilka opcji bransoletek różańcowych w podobnej gamie kolorystycznej. Prosta bransoletka męska dodaje mu nieco tajemniczości i luzu, a także są dobrym sposobem na podkreślenie swojej indywidualności. Nie musi występować solo, ponieważ wyraźnie podkreśli męski zegarek. Stylowe bransoletki z kamieni zawsze będą modne, ponieważ naturalne materiały stają się coraz bardziej luksusowym towarem w różnych dziedzinach życia. 

Co ciekawe, w starożytności wierzono w zdrowotne działanie naturalnych minerałów i noszono bogato zdobione sznury na szyjach i nadgarstkach w równym stopniu przez obie płcie, choć trzeba zaznaczyć, że na te magiczne kamienie mogły sobie pozwolić tylko wyższe warstwy społeczne. Nie ograniczaj swojego stylu ani siebie i stań się zauważalny wśród innych dzięki niepozornemu dodatkowi w postaci kamiennej bransoletki stworzonej dla mężczyzn.