Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Zyskaj już dziś kupon rabatowy o wartości 10%!

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto
Szybki kontakt

729-275-869

Kontakt@artpablo.pl

Czynne Pn-Pt
9:00-18:00

Bransoletka z Jaspisu Picasso i Onyksu.

40.00
Dodaj do ulubionych

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: BRM5

Producent: ArtPablo

Bransoletka z Jaspisu Picasso i Onyksu.

Nasza bransoletka jest wykonana z efektownych, wysokiej jakości kamieni półszlachetnych  Agatu Mszystego oraz Onyksu, które są niesamowitym dodatkiem do Twojego ubioru. Każda z naszych bransoletek jest składana indywidualnie, ręcznie w taki sposób, aby pasowała do dłoni i spoczywała na nadgarstku. Każdy kamień jest niepowtarzalnym, charakterystycznym dziełem sztuki stworzonym przez matkę naturę na przestrzeni wieków poprzez ciepło, ciśnienie oraz wiele minerałów i materię organiczną, osadzających się w kamieniu nadając różnorodność kolorów.

Bransoletka wykonana z kamieni naturalnych. Wielkość kamieni 6 mm. Standardowa długość 18-18,5 cm  (możliwość zmiany wielkości bransoletki). Prosimy o wybranie długość bransoletki z menu znajdującego się pod ceną produktu. W przypadku braku wyboru zostanie wysłana standardowa wielkość bransoletki 18-18,5 cm.
 
Uwaga!  Struktura i kolor kamieni mogą się nieznacznie różnić od przedstawionych na zdjęciu, gdyż kamienie nigdy nie są takie same  dzięki temu, ta piękna, ręcznie wykonana bransoletka jest jedyna w swoim rodzaju.
Jeżeli jesteś zainteresowana/y naszą biżuterią - wyślij nam wiadomość. Odpowiemy na Twoje pytanie.

Jaspis

Jaspis generalnie jest kamieniem wspierającym i uspokajającym, szczególnie dla ludzi żyjących w stresie. Pomaga w kontaktach z ludźmi, przywraca poczucie jedności i połączenia, zarówno ze sobą samym jak i z innymi, pomaga...WIĘCEJ

Dodatkowe informacje

Standardowa wielkość bransoletki: 18,5 cm.
Wielkość kamieni: 6 mm.
Rodzaj Kamieni: Jaspis Picasso, Onyks.
Rodzaj metalu: Brak.
Kamienie naszych bransoletek nawleczone są na najlepszą dostępną gumkę silikonową.
 

Masz pytania?

:
:
:
: